אודות המשרד

ששון ושות' - עורכי דין, הינו משרד המתמחה במשפט המסחרי והאזרחי על כל גווניו, ומחזיק במומחיות מיוחדת בתחומי שוק ההון וקופות הגמל, מושבים, דיני עבודה, נדל"ן וגבייה. על לקוחות המשרד נמנים שורה ארוכה של חברות מנהלות - גופים מוסדיים, גופים ציבוריים, מלכ"רים, מושבים, חברות ללא כוונת רווח, יזמים, אנשי עסקים ולקוחות פרטיים.

ששון ושות' מטפל במספר חברות מנהלות של קופות גמל לרבות ליווי וייעוץ משפטי לפעילות החברה, לדירקטוריון ולוועדות השונות, לרבות מתן חוות דעת שוטפות, רגולציה, פעילות מול אגף שוק ההון וניהול תביעות משפטיות מגוונות.

המשרד נהנה מניסיון מצטבר ארוך שנים וממוניטין מצוינים בתחום האגודות השיתופיות - מושבים, ונחשב לאחד המשרדים המובילים בתחומו בישראל. במסגרת התמחות זו, מלווה, מייעץ ומייצג המשרד שורה ארוכה של מושבים, קיבוצים וחבריהם בסוגיות מגוונות ומורכבות הייחודיות לתחום.

ששון ושות' עורכי דין מעניק ללקוחותיו שירותים משפטיים וחוץ משפטיים במגוון רחב של תחומי התמחות, לרבות ייעוץ בהקמת תאגידים, עמותות, חברות, שותפויות וגופים משפטיים נוספים. הליווי המשפטי המקיף כולל טיפול בעסקאות, חוזים, דיני עבודה, ניהול תיקים בבתי המשפט על כל ערכאותיהם, ופעילות משפטית מגוונת מול גופים שלטוניים רלוונטיים, משרדי ממשלה וגופים מוניציפאליים.

המשרד נוקט בגישה אסטרטגית רחבה, המתאימה את אופי הייעוץ והשירות המשפטי, לצרכים, האתגרים והפעילות העסקית של לקוחותיו, במטרה לקדם ולהגשים את מטרותיהם העסקיות.